Автор: Manager34 от 6-08-2019 | Категория: Интересное
Що картріджний чіп робить? А що він може НЕ робити?

Відповідь на ці питання може бути одночасно простим і складним. Оскільки чіпи тепер є дуже серйозною частиною індустрії, тепер настав момент висвітлити походження картріджних чіпів і їх розвиток на протязі багатьох років. Ми також розглянемо різні технології, відмінності в деяких новітніх чіпах, а найважливіше, що вони можуть, а що не можуть робити. Протягом довгого часу чіпи досить швидко вдосконалювалися (іноді швидше, ніж ті технології, до яких вони додавалися). Якщо ви ще не цікавилися питанням, то в цій статті ми розглянемо розвиток чіпів за останні 20 років. Детальнiше тут https://p.ua/zip-dlja-kartridzhej_chipy/. P.ua - КУПУЙ та ДРУКУЙ.

Чіпи для картриджів. особливості вибору


Перед тим як почнемо, трохи поглянемо на історію.

До використання чіпів існувало досить багато картриджів, в яких використовувалися запобіжники тієї чи іншої форми. Вони були недорогими, і міняти їх було просто. Дивись зображення А і В. Коли
вперше з'явилися чіпи для картриджів, вони були дуже прості, і не варто було ніяких труднощів їх перепрограмувати. Для цього достатньо було достатньо невеликого приборчика, який міг переписувати
код. У який з'явився навесні 1992 року агрегаті TEC 1305 були вперше використані чіпи. Чіпи, які використовувалися в TEC 1305, а також в який з'явився незабаром після агрегаті Xerox N24, були досить простими пристроями.

Компанія HP також спочатку використовувала дуже прості готові чіпи для Color LJ 4500. Вони просто вставлялися в роз'єм. На зображенні 2 ви можете бачити, як з роками розвивалися чіпи HP на прикладі сумісних чіпів.
Є старий 4500 IC, перший радіочастотний чіп, одна з перших схем з технологією монтажу на поверхню (SMT) і, нарешті, МІКРОПРОЦЕСОРНІ версії, використовувані сьогодні.

Чіпи для картриджів. особливості вибору


Компанія Lexmark завжди була найважчим для нашої індустрії оригінальним виробником. З моделлю Optra T (4069) було не так вже й важко впоратися, але з випуском серії T520, наш світ змінився. одним
з перших сумісних рішень стала велика плата з проводками, на яку був прироблений старий оригінальний чіп, проводки приєднувалися до «перехідною» платі, яка містилася в роз'єм. Потім з'явилися перші окремі плати. Все починалося з великих компонентів, які зменшувалися у міру розвитку індустрії. І нарешті, настав час зовсім маленьких плат з шалено складними схемами кодування, що власне у нас і є зараз. За кількома винятками всі чіпи HP і Lexmark є чіпами контактного типу з пластинками на схемі, які стосуються контактів при установці картриджа в машину (виключення - HP-4100, 4600 і 9000). Інший тип - радіочастотні чіпи (RF). Ці чіпи через невелику антеннусвязиваются з принтером.

Антеною може бути спіралька з дроту або тонка наклейка з гнучкою мікросхемою, надрукованій на ній. Вони дуже відрізняються в залежності від виробника. Також мали місце бути чіпи всяких незвичайних форм і способів виконання. Є, наприклад, плата, що виглядає як кредитна карта, яка вставляється в машину при установці нового картриджа, щоб обнулити лічильник принтера. Новітньої різновидом, як для оригінальних, так і для сумісних виробників, є спеціальні м і до р про п р про ц е з с о р н и е чіпи. Вони розроблені з однією метою. Програма вбудована в чіп і є скоріше частиною пристрою, ніж ПО.Другие новости по теме: