Автор: Manager34 от 29-10-2019 | Категория: Интересное

Килим - найдавніше покриття, що служить для утеплення та декоративного прикраси підлоги і стін в житлових приміщеннях. Воно було популярно багато століть назад і не забуте донині. Єдине, що в давнину шикарні килими на підлогу ручної роботи могли дозволити собі тільки знатні багаті люди. У сучасному світі ручна в'язка килимів замінена на машинну, та й поширення штучних матеріалів привело до здешевлення килимового виробництва. Тому килим сьогодні може придбати будь-яка людина, незалежно від свого матеріального становища.

 

 

Різновиди килимів

 

 

Якщо ви вирішили, що килим - це те, чого не вистачає вашому інтер'єру, потрібно вирішити, з якого матеріалу буде виготовлено ваше майбутнє підлогове покриття. Від цього буде залежати якість виробу, його характеристики, довговічність і, звичайно ж, вартість.

 

До недоліків вовняних килимів відноситься їх швидке забруднення, що вимагає частого чищення, схильність до впливу молі і цвілі. Втім, сучасні виробники давно навчилися компенсувати ці природні недоліки вовни, просочуючи волокна спеціальними грязеотталкивающими, протигрибковими і антимолевими речовинами. Вовняні волокна гірше вбирають барвники, ніж синтетичні аналоги, тому їх забарвлення більш спокійна. Однак вона практично не вигоряє, тому і через 10 років фарби на вовняному килимі залишаться яскравими, а на синтетичному - зблякнуть вже через пару років. Вовняні килими - відмінний вибір для будь-якої кімнати приміщення, починаючи від вітальні і закінчуючи дитячою кімнатою або спальнею.

 

 

Різновиди килимів

 

Шовковий килим - блиск і розкіш в одному флаконі

 

Ще один натуральний матеріал, з якого може бути виготовлений килим - це шовк. Шовкові килими ще дорожчі, ніж вовняні, проте їх властивості з лишком компенсують витрачені на них кошти. По-перше, ці покриття неймовірно міцні, по-друге - дуже красиві за рахунок унікального блиску ворсу. Гнучка і міцна шовкова нитка, завдяки своїй тонкощі, дозволяє отримувати детальне опрацювання килимового малюнка. Тому, за своєю красою, килими з шовку можуть змагатися з картинами великих майстрів - це справжні витвори мистецтва.
Другие новости по теме: