Автор: Manager34 от 14-05-2020 | Категория: Интересное

Для коханої дівчини квіти. Квітковий етикет: які квіти дарувати дівчатам і жінкам

Чи можете ви уявити собі жінку, нездатну зрадіти букету квітів? Виходить з працею? Правильно, всі представниці прекрасної статі люблять квіти і приймають їх з вдячністю. Якщо ж ваш квітковий презент не викликає у жінки особливого захоплення, швидше за все, вона просто стримана в прояві своїх емоцій, або ... ви прорахувалися з вибором букета.

Уміння правильно вибирати і підносити квіти в подарунок дозволить будь-якому чоловіку уникнути незручних ситуацій. Незнання ж елементарних правил квіткового етикету може навіть образити людину. Особливо, коли ви даруєте квіти жінці, знайомої з їх значенням.

Завжди пам'ятайте, що подарований вами букет відображає ваш рівень культури, смак і ставлення до жінки, він неодмінно повинен відповідати її віку і зовнішності. Квіткова вітрина Іліос готова вам продати хорошi квiти.

 

 

Які квіти дарують дівчатам і жінкам за знаком Зодіаку

 

 

Які квіти дарують жінкам і дівчатам

Молодим романтичним дівчатам   прийнято дарувати квіти світлих, пастельних тонів з напіврозкривши бутонами. Яскраві розпустилися квіти дарують жінкам у віці. Взагалі, чим старше жінка, тим більш насиченою повинні бути відтінки кольорів.

Які квіти дарувати жінкам в залежності від зовнішності

Ви не помилитеся, вибираючи букет жінці, орієнтуючись на колір її волосся. брюнеткам   підходять великі яскраві квіти. Це можуть бути троянди, гербери, орхідеї насичених відтінків. тендітним блондинкам   краще подарувати букет квітів кремових, білих, світло-жовтих тонів - троянди, лілії, ромашки. Головне правило тут - квіти не повинні бути надто яскравими і великими. рудоволосої жінки   будуть до лиця темні троянди, фіолетові орхідеї та квіти синіх відтінків.

 

 

 

Які квіти дарують дівчатам і жінкам за знаком Зодіаку

 

 

Яке значення мають квіти в букеті

Якщо ви хочете, щоб ваш букет красномовно висловлював визнання в любові, питання які подарувати квіти в цьому випадку, вирішується легко - звичайно ж, троянди! І неодмінно червоні. Букет з червоних троянд   - символ полум'яної любові і пристрасті.

Білі троянди   символізують чистоту і скромність, кремові   - елегантність і досконалість, а рожеві   - ніжну любов.

Крім всіма улюбленої королеви квітів - троянди, квіткові магазини пропонують безліч прекрасних квітів, кожен з яких має своє значення. Кали, Наприклад, означають схиляння перед жінкою, лілії   - гордість і благородство, а фрезії   - довіру. хризантеми   говорять про радості і відкритості, мімози   - про сором'язливості і чутливості. тюльпани   - знак щастя і гармонії, ромашки   - символ юності і романтичності. букетик конвалій   повідає жінці про вашу прихованої пристрасті, а фіалки   - про дружбу і відданості.

Універсальний квітка - гербера, Він несе в собі позитив, посмішку і гарний настрій. Букет з гербер сміливо можна дарувати і коханим, і друзям, і колегам.

Майте на увазі, що гвоздики, гладіолуси, антуриуми - традиційні чоловічі квіти.

Добре знайомої і близької вам жінці краще, звичайно, подарувати квіти, які вона любить - так ви точно не помилитеся. А до букету з її улюблених квітів не забороняється прикласти бажаний подарунок, наприклад, нижню білизну, яке вона недавно пригледіла в каталозі, але не встигла купити. Про те, читайте в нашій статті.
Другие новости по теме: