Автор: Manager34 от 20-01-2022 | Категория: Интересное

ВНУТРІШНЯ SEO ОПТИМІЗАЦІЯ

URL СТОРІНОК

🎏 URL Прагніть до відповідності назви слова у посиланні та змісту на сторінці. Для пошукових роботів, які підвищують ваш траст TF та Domain Authority, це є важливим. Що мається на увазі? Якщо ви продаєте телевізор, додайте у посилання слово телевізор (televizor). Саме це допоможе роботу зрозуміти зміст сторінці. Не пишіть у вашому посиланні його артикул. Артикул, саме це знаєте тільки Ви. Пошукова система Google не розуміє, що посилання типу wwwсайт/5666555222 це розділ з телевізорами. Це посилання потрібно виконати у форматі wwwsite/televizori/televizor-55-black. Саме таке посилання буде найбільш інформативніше для Гугла, або Яндекса. У такому контексті ваша сео оптимізація буде набагато вигідніше виглядати Google або Yandex ботам.

СТРУКТУРА САЙТУ

📑 Структура сайту, а відповідно і кінцева посилання на сторінку не повинна мати великий рівень вкладеності. Дотримуйтесь золого правила Головна/Розділ/Категорія/ Товар. ЗУПИНІТЬСЯ, так, пошуковими системами враховується і більш, але для користувача ні. Правило маркетолога - менш кліків покупець робить на сайті, тим конверсія отримати замовлення вищче.

  • 1-клік або рівень вкладеності - ваш користувач повинен потрапити у розділ ваших послуг або товарів. Це впливає на поведінкові фактори користувачів вашого ресурсу.

  • 2-кліка - він повинен знаходитись у вашій категорії

  • 3-кліка - він повинен бачити товар або послугу + кнопку замовити

☝🤓 Ще є таке поняття як вартість посилання. Чим менш вкладенність посилання, тим її вартість вищче. Це ідеально підходить для блогових сайтів які торгують посиланнями. Пошукова оптимізація буде проведена в повному обсязі якщо ви виконаєте більшу частину пунктів у цій статті.
Давайте назви сторінкам згідно назви категорій, так, бували випадки що категорії Телевізори мали назву 1234567899999. З сторінками товарів необхідно робити так само. Ідеальна структура сайту на малюнку.

СТРУКТУРА САЙТУ

 

КУРСИВ, ЖИРНИЙ, ПІДКРЕСЛЕННЯ, ЗАГОЛОВКИ, СПИСКИ, АБЗАЦ

👉 Абзаци, курсиви, шрифти - саме це додає яскравості ваших сторінок та при індексації додає карми в очах пошукових ботів. Також це можливо використати при різноманітних розсилка смс Не забувайте, при просуванні сайту, використовувати ці інструменти. Поділ тексту на абзаци розповість користувачу суттєві різниці.
Другие новости по теме: